איך לבחור את מכונת הכביסה והמייבש המתאימים לבית

איך לבחור את מכונת הכביסה והמייבש המתאימים לבית - שוק החשמל
האם אי פעם הייתם בלי מכונת כביסה ומייבש, אז אתם בטח מבינים כמה זה חשוב לדעת שיש לכם גישה מיידית למכונות משלכם? השקעה במכונת הכביסה והמייבש הנכונים לא רק חוסכת זמן, אלא גם יכולה לחסוך באנרגיה, לנקות יותר ביעילות ולגרום למטלה ביתית להרגיש כמו משימה קלה.

מה אתם צריכים ממכונת כביסה ומייבש?

לפני ביצוע כל רכישה גדולה, יהיה חכם קודם לשבת ולהבין מה הצרכים שלכם. חשבו על התכונות שאתם מחפשים במכונת כביסה ו-מייבש כביסה. ענו על שאלות נפוצות אלה. סמנו את האיכויות החשובות ביותר שתרצו במכונת הכביסה והמייבש החדשים שלכם והשוו אותם עם הרשימה שלנו למטה כדי לראות אילו דגמים יכולים להיות הטובים ביותר עבור הבית שלכם.

 • מה התקציב שלכם?
  אם זה בראש סדר העדיפויות שלכם, ראו סעיף א.
 • באיזו תדירות אתם עושים כביסה?
  אם זה בראש סדר העדיפויות שלכם, ראה סעיף ב.
 • האם אתם קשוחים עם מכונת הכביסה והמייבש שלכם? האם פריטים מהכיסים עושים דרכם למכונת הכביסה?
  אם זה בראש סדר העדיפויות שלכם, ראה סעיף ג.
 • כמה מקום יש לכם בבית?
  אם זה בראש סדר העדיפויות שלכם, ראה סעיף ד.

מזהים את הבעיה שלכם, כאן נעזור לכם לפתור אותה!

א. אנחנו חוששים לגבי ביצוע ההשקעה.

לבחור את מכונת הכביסה והמייבש המתאימים לבית

החלפת מכשירי חשמל יכולה להיות הוצאה בלתי צפויה ומלחיצה. אז הסירו את הדאגה הזו מראשכם כי אצלנו בשוק החשמל אנו נשמח לעזור לכם בפריסת תשלומים נוחה ומחירים תחרותיים. שירות הלקוחות שלנו זמין עבורכם וישמח להציע לכם את המוצרים שתרצו וימליץ לכם על דרכי המימון הנוחים ביותר.

ידוע שבחירת מוצרים ממותגים אמינים כמו Samsung, Bosch® ו-LG מחזיקות מעמד שנים רבות עם תחזוקה נאותה. אז חשבו על זה כעל השקעה ארוכת טווח בביתכם – ועל היכולת לנקות את הבגדים שלכם במהירות ובקלות מבלי שתצטרכו לצאת מהבית למכבסה הקרובה.

ב. אנחנו עושם כביסה כל הזמן וצריכים לקצץ בעלויות החשמל שלנו.

חדשות נהדרות, כל מכונות הכביסה ומייבשי הכביסה מלווים עם תווית של יעילות אנרגטית מאושרת מכל המותגים המובילים. דירוג צריכת האנרגיה שהוקם על ידי האיחוד האירופי מסווגות מכשירי חשמל באמצעות קבוצות דירוג בין A (יעיל ביותר) ועד G (פחות יעיל). בשוק החשמל עומדים לרשותכם אלפי מוצרים באפשרויות שונות, הזמינות ממותגים שונים, בגדלים או צבעים שונים ועם תכונות מיוחדות נוספות. כך שבחירת המוצר החסכונית ביותר תהיה קלה עבורכם.

ג. אני תמיד בדאגה שאחד הילדים שלי או בן/ת הזוג שלי ישאירו משהו בכיסים שעלול להזיק למכונה.

תוף עשוי נירוסטה גם במכונת הכביסה וגם במייבש

חשוב לחפש תוף עשוי נירוסטה גם במכונת הכביסה וגם במייבש. זה החומר העמיד ביותר ואמור להחזיק מעמד לכל אורך חיי המכונה. בניגוד לתוף מחומר אחר כמו פלסטיק, הוא לא מוכתם או שומר על ריח רע וגם לא נשרט בקלות. בנוסף הם עמידים במהירויות סחיטה גבוהות יותר, הם גם לא יחלידו או יישברו – כלומר הבגדים שלכם לא ייפגעו במהלך תהליך הניקוי. וזה אומר שאין כתמי חלודה על הבגדים שלכם, כתמים או קרעים מכביסה או ייבוש.

ד. אנחנו גרים בבית קטן ואין לנו הרבה מקום.

ישנן שתי אפשרויות אם יש לכם שטח כביסה מוגבל. הראשון הוא מכונת כביסה ומייבש שניתן לערום אחת על השניה. במקום שתי יחידות זו לצד זו, הם משתמשים בחלל אנכי וחסכים במקום בחלל החדר. המשמעות היא שאפשר להסתיר אותם בארון או להוסיף אותם לחדר רב תכליתי קטן אחר אם אין לכם חדר כביסה ייעודי. מכונות כביסה ומייבשי כביסה עם פתח חזית קדמי צורכים גם 25% פחות אנרגיה מאשר מכונת כביסה עם פתח עליון. סגנון זה מקל על הטעינה והפריקה גם הודות למיקום הדלתות.

מכונת כביסה מייבש כביסה פתח חזית. מכונת כביסה ומייבש שניתן לערום אחת על השניה

אפשרות נוספת היא מכונת כביסה ומייבש משולב. אל תחששו מתג המחיר, מכיוון שאתם מקבלים שני מכשירים באחד. פתרון קל לשימוש בחלל קטן, יש לכם רק מכונה אחת שגם מכבסת וגם מייבשת באותה עוצמת ניקוי כמו מכונת כביסה רגילה. אם אתם שוקלים את המכשיר המשולב הזה, נסו את המכונה המשולבת של Samsung. היא יכולה לכבס ולייבש כביסה בפחות משעה – מרשים!

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא...